TEAMS

COACHES

WOMEN'S DIVISION

WIN

LOSS

TIE

G/F

G/A

PTS

GROUP A:

LONDON MARCONI

JOHN DICOLA/ROCCO MESCIA

1

2

0

6

11

2

ST. THOMAS DIEGO

JENNIFER BURNS

1

2

0

6

9

2

SARNIA

KEVIN SIMMONDS

1

2

0

5

8

2

VAUGHAN SHOOTERS

FELIPE BENTO

3

0

0

13

2

6

GROUP B:

OWEN SOUND PANTHERS

MARTY MUSTERS

0

3

0

3

10

0

ST. THOMAS OFFSIDE

JAYNE GRISTEY

1

2

0

4

13

2

ST. THOMAS SHOCK

GERRY SAFADI

2

1

0

8

5

4

WOODBRIDGE AZZURRI

FABIAN PAGANI

3

0

0

17

4

6

U-18 GIRLS' DIVISION

SARNIA

KEVIN SIMMONDS

1

2

0

5

8

2

ST. THOMAS FUSION

JENNIFER MAXWELL

0

3

0

2

14

0

TORONTO CRUZ AZUL

LUIS MENA

3

0

0

7

3

6

YORK SHOOTERS

GERRY GENTILE

2

1

0

14

3

4

U-14 GIRLS' DIVISION

ST. THOMAS U-13

STEVE CHURCHILL

0

2

0

0

3

0

ST. THOMAS U-14

PAUL JEFFERY

1

1

0

1

1

2

TORONTO LATIN STARS

RONY MORENO

2

0

0

3

0

4

U-17 BOYS' DIVISION

LONDON BARCELONA

SERGIO FUENTES

0

1

2

5

11

2

OWEN SOUND PANTHERS

MARTY MUSTERS

0

2

1

5

12

1

ST. THOMAS KICKERS

JOE FILIPOVIC

1

0

2

8

6

4

ST. THOMAS TITANS

RICHARD ANDREWS

2

0

1

15

4

5

U-15 BOYS' DIVISION

GROUP A:

BRAMPTON DELFIN

ROHIT PAL

1

2

0

8

12

2

BRAMPTON ELOY ALFARO

CHRISTIAN CARRILLO

2

0

1

14

5

5

ETOBICOKE CRUZ AZUL

ALBERTO AUROJO

2

0

1

17

3

5

LONDON A.C. MILAN

FRANK GRANELLO

0

3

0

1

22

0

GROUP B:

ST. THOMAS F.C.

GLENN SHARKEY

0

2

0

1

9

0

TORONTO LATIN STARS

RONY MORENO

1

0

1

6

2

3

YORK JETS

RAYMOND VELLA

1

0

1

7

3

3

U-14 BOYS' DIVISION

GROUP A:

BRAMPTON LDU

RAFAEL MERA

0

3

0

8

12

0

RICHMOND HILL BLUE

VLADIMIR KARPENKO

3

0

0

14

7

6

TORONTO LATIN STARS

RONY MORENO

1

2

0

7

12

2

UNIONVILLE STRIKERS

DUNCAN FINDLOW

2

1

0

8

6

4

GROUP B:

RICHMOND HILL BLACK

HANIF LADHA

2

0

0

10

0

4

ST. THOMAS

MIKE VAN BOMMEL

1

1

0

5

2

2

YORK JETS 93

JOSE RAMON JUAREZ

0

2

0

1

4

0

U-12 BOYS' DIVISION

LONDON S.E. DYNAMOS

PAUL ALMEIDA

3

0

0

18

7

6

ST. THOMAS

MONICA SUMMERS

2

1

0

12

12

4

WATERLOO SANTOS

ARMANDO ROMAN

1

2

0

12

12

2

WATERLOO SANTTO II

ROB BROWN

0

3

0

5

16

0


SCHEDULE

SATURDAY, MARCH 18, 2006

LOCATION: RIM CENTRE: GYM

TIME

CRT

DIV

GRP

GAME #

TEAM

TEAM

8:25AM

G1

U-12B

1

WATERLOO SANTOS

7

VS

1

WATERLOO SANTO II

9:00AM

G1

U-12B

2

ST. THOMAS

4

VS

6

LONDON S.E. DYNAMOS

9:00AM

G2

U-14G

3

ST. THOMAS U-14

1

VS

0

ST. THOMAS U-13

9:35AM

G1

U-14B

A

4

BRAMPTON LDU

4

VS

6

RICHMOND HILL BLUE

9:35AM

G2

U-14B

A

5

TORONTO STARS

2

VS

4

UNIONVILLE STRIKERS

10:10AM

G1

U-14G

6

TORONTO STARS

1

VS

0

ST. THOMAS U-14

10:10AM

G2

U-14B

B

7

RICHMOND HILL BLACK

1

VS

0

ST. THOMAS

10:45AM

G1

U-12B

8

WATERLOO SANTOS II

3

VS

4

ST. THOMAS

10:45AM

G2

U-14B

A

9

RICHMOND HILL BLUE

5

VS

1

TORONTO STARS

11:20AM

G1

U-12B

10

LONDON S.E.DYNAMOS

7

VS

2

WATERLOO SANTOS

11:20AM

G2

U-14G

11

ST. THOMAS U-13

0

VS

2

TORONTO STARS

11:55AM

G1

U-14B

A

12

UNIONVILLE STRIKERS

2

VS

1

BRAMPTON LDU

11:55AM

G2

U-14B

B

13

YORK JETS 93

0

VS

9

RICHMOND HILL BLACK

12:30PM

G1

U-12B

14

WATERLOO SANTOS II

1

VS

5

LONDON S.E. DYNAMOS

12:30PM

G2

U-15B

A

15

BRAMPTON DELFIN

3

VS

5

BRAMPTON ELOY ALFARO

1:05PM

G1

U-12B

16

ST. THOMAS

4

VS

3

WATERLOO SANTOS

1:05PM

G2

U-15B

B

17

ST. THOMAS

0

VS

4

TORONTO STARS

1:40PM

G1

U-14G

S-F

18

ST. THOMAS U-14

2

PK

1

ST. THOMAS U-13

1:40PM

G2

U-15B

A

19

ETOBICOKE CRUZ AZUL

10

VS

1

LONDON A.C. MILAN

2:15PM

G1

U-14B

A

20

RICHMOND HILL BLUE

3

VS

2

UNIONVILLE STRIKERS

2:15PM

G2

U-14B

A

21

BRAMPTON LDU

3

VS

4

TORONTO STARS

2:50PM

G1

U-14B

B

22

ST. THOMAS

5

VS

1

YORK JETS

2:50PM

G2

U-15B

B

23

YORK JETS

5

VS

1

ST. THOMAS

3:25PM

G1

14-G

FIN

24

TORONTO STARS

5

VS

3

ST. THOMAS U-14

3:25PM

G2

U-15B

A

25

BRAMPTON ELOY ALF

2

VS

2

ETOBICOKE CRUZ AZUL

4:10PM

G1

U-15B

A

26

LONDON A.C. MILAN

0

VS

5

BRAMPTON DELFIN

4:10PM

G2

U-15B

B

27

TORONTO STARS

2

VS

2

YORK JETS

4:45PM

G1

U-17B

28

ST. THOMAS KICKERS

1

VS

1

ST. THOMAS TITANS

4:45PM

G2

U-17B

29

LONDON BARCELONA

1

VS

1

OWEN SOUND PANTHERS

5:20PM

G1

U-18G

30

SARNIA

3

VS

1

ST. THOMAS FUSION

5:20PM

G2

U-18G

31

TORONTO CRUZ AZUL

2

VS

1

YORK SHOOTERS

5:55PM

G1

WOM

A

32

LONDON MARCONI

1

VS

4

ST. THOMAS DIEGO

5:55PM

G2

WOM

B

33

OWEN SOUND

2

VS

3

ST. THOMAS OFFSIDE

6:30PM

G1

WOM

B

34

ST. THOMAS SHOCK

2

VS

5

WOODBRIDGE AZZURRI

6:30PM

G2

WOM

A

35

SARNIA

0

VS

3

VAUGHAN SHOOTERS

7:05PM

G1

U-17B

36

ST. THOMAS TITANS

7

VS

1

LONDON BARCELONA

7:05PM

G2

U-17B

37

OWEN SOUND

2

VS

4

ST. THOMAS KICKERS

7:40PM

G1

U-18G

38

YORK SHOOTERS

5

VS

1

SARNIA

7:40PM

G2

U-18G

39

ST. THOMAS FUSION

1

VS

3

TORONTO CRUZ AZUL

8:15PM

G1

WOM

A

40

ST. THOMAS DIEGO

1

VS

3

SARNIA

8:15PM

G2

WOM

B

41

ST. THOMAS OFFSIDE

0

VS

3

ST. THOMAS SHOCK

8:50PM

G1

WOM

B

42

WOODBRIDGE AZZURRI

4

VS

1

OWEN SOUND PANTHERS

8:50PM

G2

WOM

A

43

VAUGHAN SHOOTERS

5

VS

1

LONDON MARCONI

9:25PM

G1

U-17B

44

ST. THOMAS KICKERS

3

VS

3

LONDON BARCELONA

9:25PM

G2

U-17B

45

OWEN SOUND

2

VS

7

ST. THOMAS TITANS

10:00PM

G1

WOM

A

46

SARNIA

2

VS

4

LONDON MARCONI

10:00PM

G2

WOM

A

47

ST. THOMAS DIEGO

1

VS

5

VAUGHAN SHOOTERS

10:35PM

G1

WOM

B

48

OWEN SOUND

0

VS

3

ST. THOMAS SHOCK

10:35PM

G2

WOM

B

49

ST. THOMAS OFFSIDE

1

VS

8

WOODBRIDGE AZZURRI

SUNDAY, MARCH 19, 2006

9:00AM

G1

U-15B

A

50

BRAMPTON DELFIN

0

VS

5

ETOBICOKE CRUZ AZUL

9:00AM

G2

U-15B

A

51

LONDON A.C. MILAN

0

VS

7

BRAMPTON ELOY ALFARO

9:35AM

G1

U-14B

Q-F

52

BRAMPTON LDU

4

VS

1

RICHMOND HILL BLACK

9:35AM

G2

U-14B

Q-F

53

TORONTO LATIN STARS

4

VS

0

ST. THOMAS

10:10AM

G1

U-14B

Q-F

54

UNIONVILLE STRIKERS

7

VS

0

YORK JETS

10:10AM

G2

U-18G

55

SARNIA

1

VS

2

TORONTO CRUZ AZUL

10:45AM

G1

U-18G

56

YORK SHOOTERS

8

VS

0

ST. THOMAS FUSION

10:45AM

G2

U-15B

Q-F

57

LONDON A.C. MILAN

3

VS

6

TORONTO LATIN STARS

11:20AM

G1

U-15B

Q-F

58

BRAMPTON DELFIN

8

VS

2

YORK JETS

11:20AM

G2

U-15B

Q-F

59

BRAMPTON ELOY ALF

8

VS

0

ST. THOMAS

11:55AM

G1

U-14B

S-F

60

RICHMOND HILL BLUE

5

VS

1

UNIONVILLE STRIKERS

11:55AM

G2

U-14B

S-F

61

BRAMPTON LDU

4

VS

2

TORONTON LATIN STARS

12:30PM

G1

U-15B

S-F

62

ETOBICOKE CRUZ AZUL

2

VS

3

BRAMPTON ELOY ALFARO

12:30PM

G2

U-15B

S-F

63

TORONTO LATIN STARS

1

VS

4

BRAMPTON DELFIN

1:05PM

G1

U-18G

FIN

64

TORONTO CRUZ AZUL

1

VS

4

YORK SHOOTERS

1:05PM

G2

U-17B

FIN

65

ST. THOMAS TITANS

2

VS

1

ST. THOMAS KICKERES

2:00PM

G1

WOM

S-F

66

VAUGHAN SHOOTERS

3

VS

1

ST. THOMAS SHOCK

2:00PM

G2

WOM

S-F

67

WOODBRIDGE AZZURRI

4

VS

1

ST. THOMAS DIEGO

3:00PM

G1

U-12B

FIN

68

LONDON S.E DYNAMO

6

PK

7

ST. THOMAS

3:00PM

G2

U-14B

FIN

69

RICHMOND HILL BLUE

8

VS

5

BRAMPTON LDU

4:00PM

G1

U-15B

FIN

70

BRAMPTON ELOY ALF

3

VS

6

BRAMPTON DELFIN

4:00PM

G1

WOM

FIN

71

VAUGHAN SHOOTERS

1

VS

3

WOODBRIDGE AZZURRI




Created by: Bob Luft -- Last updated:Mar 21, 2006